×

O mnie

Jestem młodą mamą, zwolenniczką świadomej i możliwie naturalnej pielęgnacji, jednak bez wykluczenia wszystkich syntetycznych składników - doceniam osiągnięcia współczesnej kosmetologii, a moje włosy nie mogą żyć bez... silikonów! Wierzę, że piękno nie zależy jedynie od odpowiednio dobranych kosmetyków, ale też od naszego nastawienia, stylu życia i codziennych nawyków.  Jeśli sądzisz, że żyjąc w biegu nie ma czasu na dobrą pielęgnację, to ja jestem żywym przykładem na to, że to nie jest prawda :)

Do założenia bloga zmotywowało mnie przekroczenie magicznej granicy 25 lat, co wiązało się z diametralną zmianą mojego podejścia do zdrowia i urody, a co za tym idzie - zmianą nawyków żywieniowych i pielęgnacyjnych.

Zaczęłam bardziej świadomie dobierać nie tylko kosmetyki, ale też same metody pielęgnacji. Mocniej zainteresowałam się naturalnymi produktami, zaczęłam też tworzyć w domu kosmetyki na własny użytek, oparte na możliwie naturalnych i ekologicznych surowcach. Zmieniłam podejście do moich maskowanych do tej pory niedoskonałości - zrezygnowałam z mocnego, ciężkiego makijażu kryjącego blizny, porzuciłam też farbowanie włosów.

Zmiany w podejściu oraz codziennych nawykach pielęgnacyjnych uratowały moje zniszczone od wieloletniego rozjaśniania włosy i pomogły uporać się z podatną na trądzik, jednocześnie suchą, wrażliwą i podrażnioną skórą.

Postanowiłam znaleźć własne miejsce w sieci, by dzielić się swoimi doświadczeniami i zachęcić do pozytywnych zmian również inne osoby, borykające się z problemami włosów i cery.

Teraz, kiedy jestem młodą mamą, moje życie i potrzeby znacznie się zmieniły. Moją codziennością rządzi mała Ola i o tym też przeczytasz co nieco na tym blogu.

Zawodowo jestem marketingowcem w branży beauty, prywatnie włascicielką nieco szalonego psiaka rasy border collie, szczęśliwą żoną i nieco zakręconą mamą ❤️  


Copyright © 2016 25 plus blog , Blogger